Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Obarzym - Oferty sprzedaży nieruchomości

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

39 900 zł5 504 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę rolną zalesioną w miejscowości Obarzym w woj. podkarpackim, powiat brzozowski gmina Dydnia. Odległość od najbliższego miasta powiatowego Brzozów ok. 23 km. w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

2 750 000 zł1 600 m² 1 718,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:11 386 m²

Bezpłatne konsultacje gruntów i nieruchomości w Rzeszowie i powiecie rzeszowskim. Sprzedaż i kupno działek pod hale, magazyny, logistykę, usługi, przemysł, produkcję, komercję.

Szczegóły ogłoszenia

76 000 zł1 300 m² 58,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 13a pod zabudowę lub rekreację Z budynkiem gospodarczym. Prezentujemy do sprzedania działkę rolno-budowlaną o pow. 13a w miejscowości Hucisko Jawornickie, gmina Jawornik Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł160 m² 1 244 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:877 m²

Niesamowita oferta sprzedaży domu wraz linią brzegową rzeki Magiera. Oferujemy solidny, murowany budynek mieszkalny, położny w miejscowości Izdebki, w gminie Nozdrzec, która stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł110 400 m² 7,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Staw Pawłokoma 11ha woj. podkarpackie Dynów Miejscowość Pawłokoma gmina Dynów powiat rzeszowski woj. podkarpackie opis nieruchomości : Klasy gruntów N-2,43ha. Psvi 2,9ha. Riva 6ar. RIII 2ar. Psvi, rv,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Pole,.

Szczegóły ogłoszenia

45 000 zł1 600 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki we wsi Malinówka, zaledwie 10 minut od Brzozowa. Działka w kształcie prostokąta o powierzchni ok. 16 arów, wymiarach 65m x 27m. Dla.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 307 m² 95,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy Państwu dwie działki atrakcyjnie położone w Brzozowie, powiecie brzozowskim, gmina Brzozów. Sprzedaż obejmuje działki z numerami: 676/1, 679/1 o łącznej powierzchni 13 arów.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł225,40 m² 2 950,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 164 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wolnostojący dom dwurodzinny w miejscowości Stara Wieś w powiecie brzozowskim. Dom o powierzchni 225,4 m2 posadowiony został na.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł993 m² 120,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową działkę o powierzchni 10 arów , idealną pod budowę domu jednorodzinnego , położoną w spokojnej i cenionej miejscowości Zahutyń (gmina Zagórz). To.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Obarzym

Obarzym,podkarpackie

63 800 zł2 200 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy piękną działkę położoną w miejscowości Obarzym, gmina Dydnia. Działka kształtem zbliżona do kwadratu o wymiarach ok. 53 m x 45.5m, powierzchni ok. 22 ary. Działka.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij